Створення першого серед ВНЗ Харківського регіону Центру розвитку для дітей проводиться в рамках реалізації політики гендерної рівності та антидискримінації в освіті на виконання п'ятої цілі Сталого розвитку. Головна мета: сприяння та підтримка сприятливих умов для гармонійного поєднання навчання студентів та професійної діяльності викладачів (чоловіків та жінок) з родинними обов’язками з догляду за дітьми дошкільного віку.

Ініциатива створення Центру належить Гендерному центру Університету.

Авторами та виконавцями дизайн-проекту є студенти та студентки факультету Архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва Університету – переможці  ІХ Регіонального конкурсу молодих вчених «Гендерна політика очима української молоді: слобожанський вимір». Проект реалізовано викладачами, студентами, працівниками адміністративно-господарської служби Університету та за дорученням ректора – проф. Бабаєва В. М.

Кімнати Центру (зона активного розвитку, зона відпочинку, санітарна зона) обладнані сучасними та безпечними модулями з екологічних матеріалів, у т.ч. «м’яким інвентарем» (килими, рушники, постільна білизна) та розвиваючими іграшками, наданих головним партнером – представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні в рамках проекту «Сприяння соціальної згуртованості та інтеграції внутрішньо переміщених осіб на сході України». Проект реалізовано за фінансової підтримки Уряду Німеччини, яка надається через Банк розвитку KfW. Також Центр підтримано Харківською обласною організацією профспілки працівників освіти і науки України, профспілковими комітетами студентів і співробітників та друзями Університету.

Організаційно-методичне забезпечення роботи Центру розроблене відповідно кращих світових практик «Family-friendly University» – Університет, дружній до родини. Опікуватися дітьми, організовувати змістовне дозвілля і проведення розвиваючих занять у Центрі будуть соціальний педагог, психолог та волонтери.

Офіційний сайт Університету

ukr png

Університет в Facebook

facebook 5 xxl

Гендерний центр

GenderCenter

Графік роботи

Робочі дні понеділок п'ятниця

Години роботи 9:00 17:00

На сайті 3412 гостей та 0 користувачів